Kurlar:
Türkiye
Ana Sayfa ::  Fiyat ve Kargo

Fıyat ve Kargo

5-7 iş günü etrafında EMS, TNT, DHL tarafından teslim. 7-8 iş günü ile ilgili diğer ülkeler!

Sizin memnuniyetiniz bizim için çalışıyoruz şeydir. Size kapsamlı bir iade politikası sunuyoruz. mal dönmek istiyorum önce, karşılaştığınız sorunu görüşmek için lütfen bize ulaşın. Çoğu zaman biz teknik destek vererek sorunu çözebilir ve geri bir şey göndermek gerekmez. irremediable kusurlar mal ile varsa, onarım veya değişim için onları bize geri dönebilirsiniz

değiş tokuş

Sigara kaliteli Sorunları

30 gün içinde size renk veya büyüklük açısından sizi tatmin edici değildir seçin ürünleri bulmak, eğer döndü ve aşağıdaki koşullarda değiştirilebilir, (tarih ürünlerinden alınmıştır). Sen orijinal ambalajında ​​bize ürün geri göndermek gerekiyor. ürünleri (tryout hariç) kullanılmamış olmalıdır. Biz geri intactly gönderilen ürünler aldığımızda, yenileri ile değiştirin ve bunları size geri gönderecektir.

kalitesi Sorunları

Eğer kalite problemleri (Non-insan faktörleri veya non-dayanıklı dış hasarı) ile ürünlerini bulabilirsiniz eğer 30 gün içinde, (tarih ürünlerinden alınan), iade ve takas edilebilir. Sen orijinal ambalajında ​​bize ürün geri göndermek gerekiyor. Biz geri intactly gönderilen ürünler aldığımızda, yenileri ile değiştirin ve tekrar bunları size gönderir. Biz sizin için gemi yerine ürünlerin nakliye ücreti ödeyecek. (Not:. Bu kalite sorunları kişisel faktörler veya non-dayanıklı dış hasara neden olur olmadığı konusunda son kararı vermek bizim kalite kontrol profesyonel satın alınan ürünlerin tamir yerini ne de kalite sorunları varsa ücretsiz iade edilmeyecektir neden insan faktörleri veya önlenebilir hasar olabilir.)

7 Gün İade Politikası

Size kolay bir değişimi keyfini çıkarabilir ya da deneyim dönecektir kesinlikle eminiz!

satın aldığınız ürünü iade

Tüm öğeler kalite kontrol ve sevk edilmeden önce herhangi bir arızaya kontrol edilir. Herhangi bir nedenle Eğer satın memnun değilseniz, E -Posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Bizim posta kutusuna öğenin resim göndermek gerekir. E-posta konusu "Sipariş No." adında olmalıdır Size hızlı bir cevap verebilir ki (çok teşekkür ederiz!).

Eğer değişim veya para iadesi için aldıktan sonra 7 gün içinde İade Mal Yetki istemek emin olun etmeyin. hiç giyilmemiş, yıkanmamış, ya da arızalı ürün sizin zamanında geri dönüş satıcı ambalaj ve etiketler içermelidir ve alındığı zaman aynı durumda olmalıdır. Hasar görmüş, kirlenmiş veya değiştirilmiş olan İade kabul edilemez ve size geri gönderilecektir.

Eğer satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, biz size iade öğeler için 50 bizim poundage olarak öğenin fiyat ve% restocking ücreti ödeyebilirsiniz üzgünüz. iade nakliye masrafları da müşterilerinin sorumluluğundadır.

güvenli mal paketi. Aşağıdaki iade bilgiyi eklemeyi unutmayın: isim, adres fatura için; gemi için adı, adresi; sipariş numarası; dönüş için nedenler.

Önemli bilgi

a) Biz kadar doğru sitemizde görünen ürünlerin renkleri mümkün olduğunca görüntülemek için her türlü çabayı yaptık. bilgisayar monitörleri değişir gibi Ancak, biz herhangi bir renk monitörünüzün ekranı tamamen doğru olacağını garanti edemez.

b) iade veya bize şekli sipariş ettik kalem (ler) değiş tokuş etmek istiyorsanız, yerel postane tarafından o / onları teslim etmelidir. Biz transit kayıp paketler sorumlu olamaz. İade ettiğiniz ve işleme konduktan sonra, size e-posta ile haberdar edilecektir.

c) Biz Satış ve Onlne Gümrükleme kalem (ler) dönen kabul etmiyoruz. Eğer satın memnun olursa, farklı bir boyut veya renk (sadece satın aynı tarzda için de geçerlidir) öğeleri alışverişi yapabilirsiniz.

Başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Bizim sadık müşteri hizmetleri ekibi her zaman sizinle olacaktır.