Kurlar:
Türkiye
Ana Sayfa ::  Güvenlik

Güvenlik

Biz sitemize tüm ziyaretçilerin gizliliğini korumayı taahhüt edilmektedir. Kullandığımız nasıl anlamak ve bize verdiğiniz bilgileri korumak için aşağıdaki gizlilik politikasını okuyunuz.

Biz, kiralayamaz ya da başka kişi ya da olmayan bağlı şirketler ile sizinle ilgili kişisel bilgileri paylaşmıyoruz.

Biz sizin adı, iş unvanı, e-posta adresi gibi posta kodu, tercihleri ​​ve ilgi alanları gibi demografik bilgileri ve müşteri anketleri ve / veya teklif ile ilgili diğer bilgiler de dahil olmak üzere iletişim bilgileri toplayabilir. Bu bilgiler ihtiyaçlarını anlamak ve daha iyi hizmet ve ürünleri sunmak için. Promosyon e-postalar size verdiğiniz e-posta adresini kullanarak ilginç bulabilirsiniz düşünüyorum yeni ürünler, özel teklifler veya diğer bilgiler hakkında gönderilecektir. Ayrıca, sizin menfaatinize göre web özelleştirmek sağlanan bilgilerinizi kullanabilir.

Biz web sitemizde satın alma deneyimi güvenli olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Biz kaybı, yanlış veya kullanıcı bilgilerinin değiştirilmesini engellemek için en güçlü Secure Socket Layers (SSL'lerin) şifreleme tekniklerini kullanın. Bu sadece kart numarası ile bize sağlamış size güven duygusu veren, bu nedenle, internet tarayıcı ve sistem arasındaki tüm veri akışına güvenlik ekler. Ayrıca, kredi kartı işlemlerini korumak için internet dolandırıcılığı tarama kullanın.

Sitemizde kayıt zaman, Sizi hatırlamak için tahmin etmek zor, ama kolay bir şifre seçmeniz dikkatli olun. Eğer hesabınızla ilgili herhangi bir shadiness bulursanız, hesap bilgilerinizi korumak Lütfen, lütfen bize ulaşın, biz sizin için bu sorunu kontrol edecektir.

Kredi kartı ödeme bakın, biz herhangi bir işlem tamamlamadan önce doğrulanması için kartı veren banka doğrudan kredi kartı yetkilendirme bilgileri alır.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bize ulaşın.